Yatak Odası Tekstili

Bir yatak odası, kullanıcının en sevdiği renkleri, duyguları ve koleksiyonları ifade eden kişisel bir kaçamak, bir sığınak yeri olmalıdır. Kullanıcılar ister göze çarpan ana renkleri isterse de tek rengin huzurlu paletinden yatıştırıcı tonları seçse de her iki durumda da yatak tekstillerin nihai lüks için rahatlık ve konfor havasını ayarlamaya yardımcı olması gerekir. Yatak tekstilleri, doku, tasarım ve renk eklerken duygusallık ve sıcaklıkta sarabilir.
Bu bölümde, bir yatakla ilişkili tekstilleri, örneğin nevresimleri (nevresim, çarşaf, yastık kılıfı), yatak kenarı paspasları, pike örtüleri, yatak örtüleri, farklı niteliklerde, tarzlarda, boyutlarda bulabilirsiniz.
Tümü özenle seçilmiş malzemelerden üretilmiştir, bunun sonucunda uzun ömürlü bir kalite elde edilir.
01.

Yatak Çarşafları

Yatak çarşafları, pamuk, keten, tencel, bambu, viskon, polyester veya bunların karışımları gibi çok çeşitli malzemelerden yapılmış nevresim, çarşaf ve yastık kılıfı gibi yatak tekstillerini ifade eder.

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Türkiye’nin en kaliteli yatak çarşafları tekstil üreticilerinden biridir. Endüstriyel tekstil ve ev tekstili yatak çarşafları için doğallığa, modernliğe ve yüksek kaliteye değer veren müşterilere yatak çarşafları (düz renkli top boyalı ve çok renkli iplik boyalı, armürlü, çizgili, jakarlı) sunuyoruz. Amacımız müşterilerimize doğal, çevre dostu, yaratıcı, modaya uygun, dayanıklı nevresimler sunmaktır.

Talep edilen herhangi bir konfeksiyon stilinde yüksek iplik sayılarında düz veya damask dokuma olarak alternatif tasarımları seçebilirsiniz.

02.

Pikeler

Pike kumaş örgüleri, örtüye ince bir ilgi ve doku katar ve tipik olarak kullanımı ve bakımı kolaydır. Waffle benzeri yapı iyi nefes alır. Basit bir kumaş konstrüksiyonu biçimi olduğundan, pike örtüleri pamuk, keten, bambu, tencel, polyester ve harmanlanmış olmak üzere çeşitli lif içeriklerinde bulunur. Pike örtüler her mevsim faydalıdır; yaz aylarında serin tutmak için kullanılan, havalar soğuduğunda ise battaniye ya da yorgan ile katmanlanarak daha sıcak tutmak için kullanılan çok kullanışlı örtülerdir. Her ne kadar pike örgüsü genel olarak dayanıklı kabul edilirse de kullanılan lifler ve yapının sıkılığı dayanıklılığın boyutuna katkıda bulunur. Eğer daha sıkı bir dokuma yapısı tercih edilirse, örtücüye ekstra takılma direnci gibi özellikler ekler. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tarafından özenle seçilen lifler solmaya ve çekmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Pikleler kordon, waffle, petek, kuşgözü ve jakar pike gibi çeşitli desenlerde yapılabilir.

03.

Yatak Örtüleri

Bir yatak örtüsü, dekoratif amaçlı kullanılan ve doğrudan çarşafların üzerine veya yatağın üzerine yerleştirilen daha ağır bir malzemedir. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nin pamuk likralı karışımından yapılmış yapılmış, kabartmalı dokulu yatak örtüsü kumaşı ile markanızın daha şık ve stil sahibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Farklı bir şey arıyorsanız, bu yenilikçi dokulu yatak örtüsü kumaşı yaratıcılığınızı yenileyecektir. Pamuk ve likradan hazırlanmış, kabartmalı dokusu ile herhangi bir deseni kusursuz gösterir. Çok fazla keyif alacağınız güzel ve şık bir tasarım yatak örtüsü kumaşı sunuyoruz.

Öyleyse, bir yatak örtüsü yatak için ne yapabilir?

  • Yatak çarşaflarını ve/veya yatağı korur.
  • Dekoratif bir ürün olarak satın alınabilir.

 

04.

Yatak Kenarı Paspasları

Yatak kenarı paspasları genellikle oteller tarafından, isteğe bağlı olarak evde de kullanılır. Bu paspaslar yatağın hemen yanına yerleştirilir ve konukların yatağa girmeden önce ayaklarını silmeleri için kullanılır, böylece zemindeki toz veya kiri yatağa taşımazlar. Bunlara sahip oteller, misafirlerinin daha sonra giyebileceği terlikler sunma eğilimindedirler. Böylece otel misafirleri yerde yalınayak dolaşmak zorunda kalmazlar.

Rekabet gücünü artıran inovatif çalışmalar geliştirmekteyiz

İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.

  • Son teknoloji makine parkuru
  • Sürdürülebilir üretim yöntemleri
  • Müşteri odaklı üretim

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, müşterilerin taleplerine en kısa sürede, en iyi kalitede ve uygun fiyatla, çevreye duyarlı üretim yapmaktadır.