Oturma Odası Tekstili

Tıpkı güzel yönetilen bir film gibi, iyi dekore edilmiş bir oturma odası aynı zamanda çekici ve etkileyici, tanıdık ve güvenlidir. Ve bazen, kendi ev tekstili markanızda olmayanı saptamak zor olabilir. Mekanları rahatsız edebilecek en yaygın oturma odası tasarım hatalarına ışık tutmak için iç mimarlar ve konut mimarı ile konuştuk.

Markanıza ilham verebilecek en yaygın oturma odası tekstiline ışık tutmak için, en son trendleri yakından takip ediyoruz ve yenilikçi anlayışımızla bilgi ve becerilerimizi sürekli güncelliyoruz.

01.

Muslin Çok Katlı
Battaniyeler ve Kanepe
Throw’ları - Şalları

Kanepeniz sırtına ya da koluna asacağınız koltuk throw’ları, battaniyeleri oturma odanıza sıcaklık katmanın en kolay yoludur. Throw’lar ve battaniyeler odaya renk ve doku katarlar veya kısa bir şekerlemenin davetçisidirler. Anında eski bir koltuğu yenileyip, odaya tamamen taze hisler getirebilirler. Çok katlı dokuma battaniyeler, özellikle bir oturma odasında uzanırken kullanıcıyı sıcak tutmak amacıyla örtü olarak kullanılan büyük dokuma tekstil ürünleridir. Throw’lar ve battaniyeler, pamuk, keten, bambu, tencel, viskon, polyester ve bunların karışımlarından oluşan ipliklerden dokunurlar. Bu throw ve battaniyelerin BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nin kendi yaratıcı çalışmaları ile meydana getirdiği egzotik bir işçiliği vardır.

02.

Rustik Perdeler
Drape Perdeler
Valans Perdeler

Rustik Perdeler: Perdeler oturma odasında kullanılan en popüler tekstil ürünlerinden biridir. Fonksiyonun yanı sıra farklı stil, renk ve desen sunarak estetik açıdan birçok seçenek oluştururlar. Bu perde çeşitleri tipik olarak, ağır kumaştan yapılır ve iki panel içeren ambalajlarda satılır. Bir rustik perde çubuğundan hemen üzerine monte edilen veya bu rustik çubuğa bağlı halkalara asarak monte edilirler.

Drape Perdeler: Birçok farklı uzunluk, renk ve desen içeren kumaş panellerinde satılır, ancak normalde daha ağır kumaştan yapılır, astarlı, pileli ve bir ip ile bir çapraz çubuk üzerine asılır, böylece kolayca açıp kapatabilirsiniz.

Valans Perdeler: Ek bir dekorasyon olarak ve aynı zamanda perde montaj donanımını gizlemek için kullanılan valans perdeler, pedlerin üst kısmına asılan dekoratif tekstillerdir. Valans perdeler, pileli, kemerli, kavisli, büzgülü olarak bir pencere çerçevesinin üstüne ya panele ya da yine rustik çubuk üzerine asılan dekoratif tekstillerdir. Bu kategoride BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nin, Rustik Perde, Drape Perde ve Valans Perde yapımı için uygun eşsiz kumaşlarını bulacaksınız.

03.

Dekoratif Kullanım Tekstili

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nde, jakarlı, düz veya baskılı tasarıma kadar muhtelif çeşitlerde, çok değişik amaçlarda kullanılabilecek kumaşlar bulacaksınız. Bu çok yönlü kumaşları minderler, yastıklar, çantalar ve kanepe kılıfları, ya da el sanatları gibi çeşitli projeler için kullanabilirsiniz.

Rekabet gücünü artıran inovatif çalışmalar geliştirmekteyiz

İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.

  • Son teknoloji makine parkuru
  • Sürdürülebilir üretim yöntemleri
  • Müşteri odaklı üretim

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, müşterilerin taleplerine en kısa sürede, en iyi kalitede ve uygun fiyatla, çevreye duyarlı üretim yapmaktadır.