Mutfak Tekstili

Muhtemelen bulaşık havluları (dish clothes), çay havluları (tea towels) ve şef havluları (chef towels) gibi çeşitli isimlerle anıldıklarını duymuşsunuzdur. Mutfakta kullanıldığı için bunların hepsi teknik olarak mutfak havlularıdır. Mutfak havluları, tanım olarak, mutfakta kullandığınız havlulardır. Bu yeterince basit görünüyor, ama biraz daha fazlası var. Bu havlular mutfağın her yerinde ve herhangi bir sebeple kullanılmak üzere tasarlanmıştır, bu da onları sahip olacağınız en çok yönlü ve kullanışlı mutfak eşyalarından biri haline getirir. Mutfak havluları genellikle ortalama banyo havlularınızdan daha serttir, ancak oldukca emicidirler. Dökülen sıvıları silmek, kesme tahtasını temizlemek, bulaşıkları kurulamak, elleri kurulamak ve hatta sıcak tabakları tutmak için de kullanılırlar.

Bu kategoride taleplerinize uygun olarak istenilen renk ve gramajlarda, mutfak havluları, bulaşık havluları, çay havluları ve şef havluları, endüstriyel tekstil alıcıları ve ev tekstili markaları için üretilir.

Seçkin mutfak havlularımızla, mutfak dünyasını keşfedin.

Rekabet gücünü artıran inovatif çalışmalar geliştirmekteyiz

İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.

  • Son teknoloji makine parkuru
  • Sürdürülebilir üretim yöntemleri
  • Müşteri odaklı üretim

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, müşterilerin taleplerine en kısa sürede, en iyi kalitede ve uygun fiyatla, çevreye duyarlı üretim yapmaktadır.