Masa Tekstili

“Zarif masa örtüleri, misafirlerinize saygı duyduğunuzu göstermenin bir yoludur”

Sofra kültürünün hayatımızdaki önemini ve en güzel anıların hep masanın etrafında meydana geldiğinin çok iyi farkındayız.

Son zamanlarda yapılan bir araştırma, iyi dekore edilmiş bir masa ve şık masa örtüsünün aslında yemek tadınızı daha iyi hale getirebileceğini göstermiştir. Yani, masa örtüleri sadece herhangi bir yemek zamanına klas ve stil katmakla kalmaz aynı zamanda yemeğimizi algılama şeklimizi bile etkileyebilir. Bir arka bahçe pikniği, terasta çay saati, hafta sonu kahvaltısı yada bir resmi davet, temiz, yeni masa örtülerinin serdiğinizde daha özel, daha eğlenceli  ve zarif hissedecek.

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, hem endüstriyel yıkama sektörünü taleplerinizi karşılayacak, hem de ev tekstili için renk, desen, doku çeşitliliği ile en son moda trendlerine uygun, ev dekorasyonlarına tam da hayallerdeki şekilde kombinlenebilecek, masa örtüleri, runnerlar, tepsi örtüleri, peçeteler ve servis altlıkları imalatı yapmaktadır.

En sade armür örgü düz satenden en komplike jakar desenlere kadar, ister kapalı kenar yada talep ettiğiniz her hangi bir konfeksiyon modeli ile üretim alternatiflerinde seçim yapabileceksiniz.

Şık masa örtüleri, müşterilerinizle samimi bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır.

01.

ARMÜRLÜ & JAKARLI MASA TEKSTİLİ

Baskılı desenlerin aksine, armür veya jakar, kumaşın dokuma sırasında oluşturulan ince ama zarif bir görünüm yaratan desenleri ifade eder.

Jakarlı ve armürlü bir tasarım arasındaki en önemli fark, yatay, atkı ipliği geçirilirken, uzun, dikey çözgü ipliklerinin yukarı ve aşağı hareket ettirilmesidir. Atkı ipliği ileri ve geri aktarılırken, farklı çözgü ipliklerinin yukarı ve aşağı hareket ettirilmesi ile desen oluşur.

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nin ürün yelpazesinde, zevkinize bağlı olarak, en basit düz saten desenden en karmaşık jakar desenine kadar çeşitli ürünler bulacaksınız.

Markanızı şık ve zarif tutun.

02.

BASKILI MASA TEKSTİLİ

Tekstil baskı, kumaşa belirli desen veya tasarımlarda renk uygulama işlemidir. Düzgün basılmış kumaşlarda renk, yıkama ve sürtünmeye karşı dayanıklı olacak şekilde lifle birleştirilir. Tekstil baskısı boyama ile ilgilidir. Ancak düzgün bir şekilde boyamada tüm kumaş tek bir renkle eşit olarak kaplanırken, baskıda sadece belirli kısımlarda ve keskin bir şekilde tanımlanmış desenlerde bir veya daha fazla renk uygulanır.

Eşsiz basılı yapımları BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ ile dünyanın tüm renklerini markanıza getireceksiniz.

Markanızı renklendirin.

03.

KAPLAMALI MASA ÖRTÜLERİ

Kaplanmış bir masa örtüsü, masa örtüsünün üst tarafındaki malzemenin yüzeyine dökülen ve lekelerden koruyan ve “silinebilir” yapan (nemli bir bez veya süngerle temizlenmesi kolay) ince, akrilik veya pvc bazlı bir kaplamaya sahiptir.

Neredeyse hiçbir zaman makinede yıkanmaları gerekmez. Bu nedenle kaplı masa örtüleri mutfak masalarında her gün kullanım için mükemmeldir. Ayrıca veranda ve teras masalarında dış mekân kullanımı için mükemmeldir. Bu ürünler markanızı farklı kılacak ve müşterilerinizin hayatını kolaylaştıracak.

Tekstil kaplama BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nin temel yetkinliklerinden biridir. Müşterilerimizin kendi tekstil tasarımları için katma değer hizmeti olarak yüksek kaliteli PVC ve akrilik kaplamalar sunuyoruz.

Rekabet gücünü artıran inovatif çalışmalar geliştirmekteyiz

İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.

  • Son teknoloji makine parkuru
  • Sürdürülebilir üretim yöntemleri
  • Müşteri odaklı üretim

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, müşterilerin taleplerine en kısa sürede, en iyi kalitede ve uygun fiyatla, çevreye duyarlı üretim yapmaktadır.