Giyim Tekstili

Tekstil üretimi, üretim hızı ve üretim ölçeği, seri üretim ve modern üretim tekniklerinin tanıtılmasıyla tamamen başka bir boyuta taşınmış olan eski bir sanattır.
Giyim Tekstili, her türlü giyim ve diğer tekstil aksesuarlarının ve ürünlerinin, tasarımı, üretimi ile ilgilidir. Bu alan, tekstil ürünlerinin özellikleri ve işlevlerinin dışında, aynı zamanda giyim ve tekstil tarihi, sosyolojisi ve ekonomisi ile de ilgilidir. Bu alanda üretimde olmak, dokuma, boyama, baskı, kumaş ve materyaller hakkında çok fazla şey öğrenmeyi içine dahil eder.
Bu kategoride, üretimin kıyafete dönüştüğü, çok kapsamlı seçenekleriyle, muhteşem giysilik kumaşlar bulacaksınız.
01.

GİYİM KUMAŞLARI

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, moda markaları için sipariş üzerine kumaşlar üretiyor. Güvenilir kumaş tedarikçileri bulmak, bir giyim hattının başlatılmasında kritik bir adımdır. Kalitenin sürekliliğini ve zamanında teslimatı garanti edebilecek üreticiler bulmanız gerekir. Bir giyim hattının başlatılması sayısız hareketli parça içerir. Harika bir temel ve yüksek kaliteli malzemelerle başlamak sizi diğer moda markalarından ayırabilir. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nde üretebileceğiniz çok çeşitli dokuma kumaş kaliteleri, tasarımları, boyamaları ve baskı çeşitleri bulunmaktadır. Moda markaları için, giysi oluşturma sürecinin ilk adımı doğru kumaş üreticisini seçmektir. Farklı kumaş türlerine ve tedarikçilerine baktınız ve giyim hattınız için kumaş tedarik ederken sormanız gereken doğru sorulara cevap aradınız, ancak yine de ürünleriniz için doğru üreticiyi seçmek çok bunaltıcı olabilir, işte tam bu noktada işlerinizi çok daha kolay bir hale getirmek için buradayız.

02.

İŞ ELBİSELERİ VE ÜNİFORMA KUMAŞLARI

İş kıyafetleri ve üniformalar, özellikle el emeği içeren işler de giyilen giysilerdir. Genellikle ticaret endüstrilerin de çalışanlar dayanıklılık ve güvenlik sağlamak için özel tasarlanmış bu kıyafetleri giymeyi tercih ederler.

Bu segmentte, alıcıların talepleri doğrultusunda, daha dayanıklı, iyi nefes alabilen, vücuda uyumlu, sürdürülebilir çözümler sunan, alerji dostu, yumuşak ve rahat giyilen iş kıyafetleri için kumaş üretiyoruz.

03.

EŞARPLAR VE ŞALLAR

Eşarplar ve şallar, kullanıcının kolayca şık olmasını, giydiği ortamda hızlıca fark edilmesini sağlayan moda aksesuarlarıdır. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nden hafif, ince dokuma atkılar ve şallar markanızın en gösterişli ürünlerinden biri olacak.

Rekabet gücünü artıran inovatif çalışmalar geliştirmekteyiz

İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.

  • Son teknoloji makine parkuru
  • Sürdürülebilir üretim yöntemleri
  • Müşteri odaklı üretim

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, müşterilerin taleplerine en kısa sürede, en iyi kalitede ve uygun fiyatla, çevreye duyarlı üretim yapmaktadır.