BEBEK ÜRÜNLERİ

Bu kategoride, bebek markaları için çok çeşitli şık ve kaliteli bebek ürünleri sunuyoruz. Ürünlerinizin rahat ve güvenli olacağından emin olmak istersiniz, aynı zamanda markanızın piyasaya sürdüğü her parçasının şık ve işlevsel olduğundan emin olmanız gerekir. Bebekler, özellikle yeni doğanların cildi çok hassastır. Bu nedenle, herhangi bir bebek ürünü piyasaya sürerken, çoğu ebeveynin doğal kumaşlardan yapılmış (çevreye zarar vermeyen) ve bebekler için tam olarak doğru olan saten pürüzsüzlüğünde, yumuşak ve nazik olan parçaları seçmeyi tercih edeceklerini düşünmelisiniz. Doğal kumaşlar nem alabilir, nefes alabilir ve bebeklerin vücut sıcaklığını düzenleyebilir. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, GOTS sertifikalı bir şirkettir, kumaşlar doğal veya doğal kaynaklardan üretilmiştir ve bebek ürünlerine tam uyumlu özelliklere sahiptir. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nde sipariş ettiğiniz ürünler çok dikkatli bir şekilde seçilecek ve incelenecektir.

Bebek Taşıma Ürünleri:
Sargılar (Wraps), Askılar (Slings), Taşıyıcılar (Carriers)

Bebek taşıma, bebekleri ve küçük çocukları taşıma geleneğidir ve kullanıcının çocuklarını rahat ve güvenli bir şekilde kendine yakın tutarken günlük rutinle devam etmesini sağlayan bir sargı, askı veya taşıyıcı olarak bilinen bir kumaştan yapılmış tekstil ürünleridir.

Bebek taşıma son yıllarda popülerlikte büyük bir artış gösterdi. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, bebeğin ve annenin vücudunu mükemmel bir şekilde saran ve her ikisinin de rahat olmasını sağlayacak, yeterli yumuşaklık ve dayanıklılıkta bebek taşıma kumaşları üretiyor.  Kaliteli bebek taşıma tekstilleri üretmek, hammaddeler hakkında mükemmel bilgi ve üretim teknolojilerinin sürekli güncellenmesini gerektirir. Uzun yılların tecrübesi ile BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, bebek taşıma markaları için, kumaş üreticisi olarak tekstil pazarında faaliyet göstermektedir.

Dokuma Muslin
Bebek Kundakları

Bir kundak, bebeğin annenin karnı dışındaki hayata uyum sağlamasına, kendini güvenli ve emin hissetmesine yardımcı olur. Kundaklar bebeği rahat ve sıcak tutar ve kundaklamak bebeğin daha iyi uymasına yardımcı olabilir. Doğal lifler her ebeveynin ilk tercihi. Muslin dokuma çeşitli formlarda ve ağırlıklarda gelebilir. Yüksek kaliteli muslin kumaşlar yumuşak, pürüzsüz ve eşit eğirilmiş ipliklerden dokunmuştur, bu da ipliğin her bir yerinde aynı genişliği koruduğu anlamına gelir ve mükemmel bir düzgünsüzlük sağlar. Bu nedenle, doğru kundakları oluşturmak için doğru kumaş üreticisini seçtiğinizden emin olmak çok önemlidir. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, bir bebeğe mümkün olan en sağlıklı başlangıcı nasıl vereceğini bilir.

Dokuma Çok-Katlı Muslin
Bebek Battaniyeleri

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nin özel bir dokuma tekniği ile oluşturduğu, çok – katlı sıcacık, konforlu battaniyeleri, bebekleri her zaman güvende ve sıcak tutar. Muslin, gevşek dokunmuş bir kumaştır. Bu nefes alabilen, süper yumuşak battaniyeler, bebek sağlığını ön plana çıkaran doğal elyaftan yapılmıştır ve bebek markalarının en çok tercih ettiği ürün grupları arasındadır. Ayrıca, bu özel çok-katlı dokuma türü, desenleri, daha görünür, canlı ve çarpıcı dokumamıza olanak sağlar.