Banyo Tekstili

Banyo gerçekten evin en önemli odalarından biridir. Sağlık ve hijyeni korumak için her gün kullanıyoruz ve her sabah orada hazırlanıyoruz. Küçük bir alan olmasına rağmen, banyo kesinlikle günlük yaşamımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu çizgide size sunduğumuz en etkili, süper emici, tüy gibi yumuşak dokuma banyo tekstilleri.
01.

Türk Havluları
Peştemallar
Fouta Havluları

Türkiye, dünyanın en kaliteli bazı tekstil ürünlerinin üretmesiyle tanınıyor. Peshtemal, Hamam veya Fouta havlular olarak da adlandırılan Türk havluları geleneksel havlular kadar emicidir ancak daha az yer kaplar ve çok çabuk kururlar. Peştemal veya Fouta havlular aynı emicilikte olmasına rağmen, kalite olarak standart havlu kumaş havlular aynı değilledir. Peştemaller büyük, düz yüzeyli ve son derece yumuşaktır ve ardışık yıkamalarda daha yumuşak ve daha emici oldukları bilinmektedir.

Tarihi Türk kaplıcalarında kullanılan banyo havlularından esinlenerek tasarlanan bu sıkı dokunmuş tekstiller son derece güçlü ve makinede yıkanabilir ve ayrıca kullanışlı hale getiren şık düğümlü saçaklara sahiptir.

Bu ürünler, banyo, plaj ve havuz havluları olarak, hatta throw, eşarp, plaj giysisi olarak çok amaçlı kullanılabilir.

02.

Huckaback Havlular

Bu kategoride, endüstriyel tekstil toptancıları, oteller, çamaşırhaneler ve ev tekstili markaları için tam da doğru yumuşaklık ve emicilik seviyesinde huckaback havluları üretiyoruz. Huckaback havlular muhteşem yumuşaklık, süper emicilik ve dayanıklılık gibi özellikleri bünyesinde birleştirerek banyolar için mükemmel havlular haline getirir. Huckaback havlular oteller, sağlık ve güzellik merkezleri (saunalar, havuzlar, hamamlar, spa masaj merkezleri) tarafından hafif gramajlı yüz havlusu, el havlusu veya tıraş havlusu olarak kullanılır. İsteğe bağlı olarak, ev kullanımı için muhteşem sofistike eşyalardır. Huckaback havlular, emici ve cildi etkili bir şekilde kurutan farklı bir doku veren, özel bir örgülendirme yönteminden yapılır.

03.

Dokuma Duş Perdeleri

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, ev tekstili markalarının zevklerini ve isteklerini tatmin edecek, markaların tarzını zenginleştirecek ve ilgi odağı olacak dokuma duş perdeleri üretiyor. Yüksek kaliteli perdeler modern ev tekstili için çok fazla cazibe katıyor ve markalar koleksiyonlar için bunları kullanırken sektörde öncü olabileceğiniz göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. Sektörün en iyilerinden biri olmanızı sağlayacak tüm nüansları göz önünde bulunduruyoruz. Bu kategoride çok çeşitli perde seçenekleri, birçok doku, renk ve desen bulacaksınız. BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ’nin ürünlerini temel alarak seçim yapmak kolaydır. Özenle seçilmiş malzemeler detaylı işçilikle birleştiğinde ürünleri zamansız hale getirir. Her ürün markanızı canlandırmak için özenle üretilecek. Saygın bir tedarikçi, değerlerinize ve satın aldığınız her bir ürünün standartlarınıza uygun olması için özen gösterecektir.

Rekabet gücünü artıran inovatif çalışmalar geliştirmekteyiz

İplikten kumaşa; üretimin tüm aşamalarının izlenebilir olmasını sağlayan BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, üretimin her sürecinde fizik ve kalite kontrol laboratuvarında uluslararası standartlara uygun test yapmakta ve müşterilerine servis vermektedir.

  • Son teknoloji makine parkuru
  • Sürdürülebilir üretim yöntemleri
  • Müşteri odaklı üretim

BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ, müşterilerin taleplerine en kısa sürede, en iyi kalitede ve uygun fiyatla, çevreye duyarlı üretim yapmaktadır.