With its accumulation, experience and
important investments since 2008

BayZara Tekstil

Sürekli olarak en iyisi olmaya çalışan BayZara Tekstil, yerli ve yabancı müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir. BayZara Tekstil, çabalarını her zaman onlara ihtiyaç duyanlara üstün ürün ve hizmetler sunmanın ötesine taşımaya çalışmaktadır.

Firmamız Bay Zara Tekstil Denizli’de kurulmuştur. 4.600 m2 kapalı, 5.100 m2 açık alan faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır tekstil sektöründeki tecrübeye dayanarak, gelişen teknolojiyle harmanlanarak, müşterilerinin mevcut ihtiyaçları doğrultusunda en iyi kalitede hizmet vermeyi hedeflemektedir. Uluslararası pazara %80 ve %20 iç pazar üretimimiz bulunmaktadır. Büyüyen makine parkı ve her geçen gün artan personel sayısı ile aylık 450.000 metre kumaş üretimine sahibiz. Hedefimiz kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin ürünlerimizden kalıcı memnuniyet sağlaması ve daha daha geniş topluluklara hizmet vermektir.

Üretimde kalite...

Misyon
Vizyon
Değerler

Bay Zara Tekstil’in temel şirket değerleri ve hedefleri;

  • Yenilik
  • Sürdürülebilirlik
  • Çeşitlilik
  • Topluluk

Bay Zara Tekstil’in misyonu; Üretim miktarımız değil, üretim kalitemiz ile tanınan bir şirket olmak istiyoruz.

Bay Zara Tekstil’in vizyonu; Hedefimiz, sektörün en büyüklerinden biri olmak değil, kaliteli hizmet sunmaya olan bağlılığımızla güvenilir, aranan, kalifiye bir üretici olmaktır.


Evren Özler
– CEO

Evren Özler

Bay Zara Tekstil CEO

Ahmet Özler

Bay Zara Director

Joahna Doe

Creative Director

John Doe

Junior Developer

Müşteri satın alma
siparişlerine dayalı üretim

Biz Nasıl Çalışırız?

Bay Zara, özel talepleri doğrultusunda müşteri satın alma siparişlerine dayalı ürünler üreten bir tekstil üreticisidir. Yüksek performanslı makineler teknolojisini uzun yıllar boyunca oluşan kapsamlı tekstil uzmanlığımızla birleştirdik. Başlıca müşterilerimiz, çamaşırhaneler, turizm/konaklama endüstrisi toptancıları, ev tekstili markaları/ toptancıları, bebek giyim markaları, moda giyim markaları olup bazen aracı firmalar (komisyon bazlı şirketler) ile çalışmaktayız. Bay Zara Tekstil olarak, müşteri siparişlerine göre ürün üretiyoruz. Kendi koleksiyonunuzu oluştururken yardıma ihtiyacınız varsa, tasarımcılarımız ve teknik ekibimizle size yardımcı oluyoruz veya kendi mevcut koleksiyonunuz varsa, doğrudan markanızın altında üretiyoruz. Bizden metre kumaş alabilir veya ürünleriniz için konfeksiyon yeteneğimiz yeterli olduğu sürece, Bay Zara’dan rafa doğrudan koyabileceğimiz hazır paketli ürünler satın alabilirsiniz. Bay Zara, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Tedarikçiniz olmaya hazırız,

Bizimle Çalışın

Pazar avantajını elde edin...

İyi tekstil üreticileri satış gücünüzün temelini oluşturur, ancak doğru olanları bulmak zor olabilir. Tüm uluslararası seçenekler, sürekli değişen tekstil tarifeleri ve sürdürülebilirlik kaygıları ile müşterilerinizi mutlu etmek ve aynı zamanda finansal durumunuzu pozitif tutmak çok kolay değil.

Yeni bir tekstil tedarikçisi arıyorsanız, tüm müşteriye yakınlık yeteneğimizle buradayız. Müşteriyi yakından tanıma, müşterilerimizin ihtiyaçları ve değerleri ile ilgili farkındalığımız ve uyumumuzun bir ölçüsüdür. Müşteri yakınlığı, müşterilerle konuşmanın ötesine geçer.

Bu iki yönlü bir bağlantıyla ilgilidir: her iki tarafın da algıları önemlidir. Müşteri yakınlığını geliştirmeden müşteri merkezli olamayacağımızı biliyoruz. Müşteriyi yakınlığı, tüm ekip üyelerimiz arasında müşteri sorunları ve ihtiyaçlarının ortak bir anlayışını içerir: Her bir müşterinin bireysel olarak gerçek ihtiyaçlarına uyum sağlarız.

• Marka gücünüzü ve marka bilinirliğinizin artırmasına yardımcı olacağız
• Bil-yap teknik bilgi birikimimi kullanarak pazar avantajı elde edersiniz

İlk hedefimiz, müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini anlamak için onları yakından tanımak ve bu doğrultuda ihtiyaçlarını karşılamaktır. Kalite ve konfor kesiştiğinde, Bay Zara Tekstil tanınmış bir uzmandır. Tekstil endüstrisinde uzun yıllara dayanan tecrübemizle, en iyisi olarak bilinmemizle birlikte, bu samimi sohbet yemek masaları ve derin uykulara dalmak da dahil olmak üzere çok daha zengin bir hikâyenin sadece bir yönüdür.

Nasıl iletişim kurulur?

Yeni gelen müşteri her zaman doğrudan, müşteri satış işinin takip ediliği satış ve pazarlama departmanına bağlanılır. Teknik desteğe ve bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda, satış ekibinden bir çalışanımız, size yeni çözümler için projeler sunmak üzere üretim departmanından bir çalışanımızla sizi ziyaret eder. Şirketimizde bilgi akışı ve ekip çalışması esastır. Bu nedenle, her müşteri süreç hakkında iyi bilgilendirilir ve inovasyon ekibinden gelen yeni fikirlerle paylaşılır.