Tedarikçiniz olmaya hazırız,

Bizimle Çalışın

Pazar avantajını elde edin...

İyi tekstil üreticileri satış gücünüzün temelini oluşturur, ancak doğru olanları bulmak zor olabilir. Tüm uluslararası seçenekler, sürekli değişen tekstil tarifeleri ve sürdürülebilirlik kaygıları ile müşterilerinizi mutlu etmek ve aynı zamanda finansal durumunuzu pozitif tutmak çok kolay değil.

Yeni bir tekstil tedarikçisi arıyorsanız, tüm müşteriye yakınlık yeteneğimizle buradayız. Müşteriyi yakından tanıma, müşterilerimizin ihtiyaçları ve değerleri ile ilgili farkındalığımız ve uyumumuzun bir ölçüsüdür. Müşteri yakınlığı, müşterilerle konuşmanın ötesine geçer.

Bu iki yönlü bir bağlantıyla ilgilidir: her iki tarafın da algıları önemlidir. Müşteri yakınlığını geliştirmeden müşteri merkezli olamayacağımızı biliyoruz. Müşteriyi yakınlığı, tüm ekip üyelerimiz arasında müşteri sorunları ve ihtiyaçlarının ortak bir anlayışını içerir: Her bir müşterinin bireysel olarak gerçek ihtiyaçlarına uyum sağlarız.

• Marka gücünüzü ve marka bilinirliğinizin artırmasına yardımcı olacağız
• Bil-yap teknik bilgi birikimimi kullanarak pazar avantajı elde edersiniz

İlk hedefimiz, müşterilerin ihtiyaç ve isteklerini anlamak için onları yakından tanımak ve bu doğrultuda ihtiyaçlarını karşılamaktır. Kalite ve konfor kesiştiğinde, BAYZARA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tanınmış bir uzmandır. Tekstil endüstrisinde uzun yıllara dayanan tecrübemizle, en iyisi olarak bilinmemizle birlikte, bu samimi sohbet yemek masaları ve derin uykulara dalmak da dahil olmak üzere çok daha zengin bir hikâyenin sadece bir yönüdür.

Nasıl iletişim kurulur?

Yeni gelen müşteri her zaman doğrudan, müşteri satış işinin takip ediliği satış ve pazarlama departmanına bağlanılır. Teknik desteğe ve bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda, satış ekibinden bir çalışanımız, size yeni çözümler için projeler sunmak üzere üretim departmanından bir çalışanımızla sizi ziyaret eder. Şirketimizde bilgi akışı ve ekip çalışması esastır. Bu nedenle, her müşteri süreç hakkında iyi bilgilendirilir ve inovasyon ekibinden gelen yeni fikirlerle paylaşılır.